• Свеж
Hydrapeak Проток 32oz Изолирани Шише за Вода со Капка Капак | Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шишиња со Вода, BPA-Free и Течење-Доказ, Широко Устата Колба со
zoom_in

Hydrapeak Проток 32oz Изолирани Шише за Вода со Капка Капак | Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

Премија од не ' Рѓосувачки Челик Изолација : На Hydrapeak Проток 32oz шишиња се направени за да се задржи ладни пијалоци до 24-часа. 18/8 Храна одделение од нерѓосувачки челик и двоен ѕид вакуум изолација ви помага да го одржувате вашиот пијалок во неговата оригинална температурата, без оглед што надвор услови се.Течење Доказ Слама Капак : Со флип-до устата парче и интегрирана рачка, овој капак е совршен за деца!Патување со вашето Hydrapeak термос шише за вода е бриз.Нема повеќе да се грижиш за протекување или spills!Како бонус, ние сме вклучени 2 цевчиња за капакот!.Супериорен Дизајн : Hydrapeak дизајниран оваа обновливи шише со широк устата, што го прави лесно да се фрли во големи коцки мраз, протеински прав, овошје, и многу повеќе!На кантина е широко устата, исто така ви овозможува лесно да се прелива во пијалоци како пијалаци и свежи сокови.Прав Обложени Не-се Лизга на Зафат : Hydrapeak е боени гарантира солидна контрола, со што овие шишиња со вода совршен за салата, спорт, пешачење, училиште, или било кој друг авантура.На боени, исто така, работи како термичка изолација, да се спречи кондензација од формирање на надвор од шише.Доживотна Гаранција : Hydrapeak нерѓосувачки челик шишиња со вода се направени да траат цел живот; така што вклучуваат ограничен доживотна гаранција против производителот дефекти.Ние ќе го замени било кој од нашите производи да се најде неисправни врз основа на нормалното користење и употреба!.На Hydrapeak шишиња имаат двојно ѕидови надворешноста со вакуум печат помеѓу ѕидовите.Ова значи дека вашата пијалоци ќе остане во својата апсолутна температура за неколку часа.Ладни пијалоци остане ледените ладно.Нашите вакуум изолирани шишиња со вода за работа со создавање на тампон меѓу течни чуваат во комората и на надворешната средина, одржување на температурата во внатрешноста на шишето во согласност; кои исто така го спречува формирање на кондензација на надворешноста на шишето.Во прилог на одржување на вашиот пијалок во вашата саканата температура, вакуум изолирани вода во шишиња се побезбедни од нивната за еднократна употреба пластични колеги.Оваа хидратантен шише доаѓа со изолација што ги држи ладни пијалоци до 24-часа.Со висок проток spout вклучени, што го прави лесно да голтка вода или пиете, оваа сите-времето термос е изолирана и е подготвен да патуваат низ светот.Оваа хидратантен шише доаѓа со изолација што ги држи ладни пијалоци до 24-часа.Со висок проток spout вклучени, што го прави лесно да голтка вода или пиете, оваа сите-времето термос е изолирана и е подготвен да патуваат низ светот.Тоа е исто така се направени со BPA-free материјали, одржување на неговата содржина безбедно да се консумираат.BPA-free а исто така phthalate-слободни и го направи на хигиенски исправна храна-одделение 18/8 нерѓосувачки челик.Hydrapeak хидратација линија на производи е 100% се бесплатно на bpa, основни поени, и bpf.Лесен и многу Популарно меѓу туристите, backpackers, а други отворено ентузијасти, бидејќи тоа нуди голема функционалност, додека се релативно лесни.изолирани за да се задржи вашиот течности ладно или жешко во лето и/или зимски скокање.Планирање на refilling вашиот шише за вода за пешачење често, нашите хидратација шишиња имаат широко отворање на устата.Истото важи и ако ќе се носи нешто како пијалаци или буци супа.Hydrapeak изолирани шишиња со вода се очекувано дека вие не сакате шише за вода кои ќе вирус твоите раце за време на пешачење.

Вака можеби ќе ви се допадне..