• Свеж
Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 13x4 Чипка Фронт со Бебе Коса Необработени Богородица Коса, перики за Црни Жени 150% Densit Тело Бран Човечка Коса
zoom_in

Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 13x4 Чипка Фронт со Бебе Коса Необработени Богородица

DEN 1775.76

Од стока
check Во продавницата

Губење на Материјал : 100% Човечка Коса Чипка Пред Перика,Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Перики,150% густина Тело бран чипка пред перика човечка коса со бебе коса пред-извлечен косата.Губење на Квалитетот : Нема Хемиски, Здрави за вашето тело,Без Мирис;може да се исправи,завиткан,, избелени,обоена и стилизирана како свој коса.Без пролевање,не метежот,без хемиска обработка,заштита на вашите чувствителни на кожата од иритација,безопасни за здравјето.Супериорна Удобност Употреба:Две прилагодување ремени може да се испреплетени на фиксна позиција,а може да се прилагоди на различни глава големини.Капа Големина : Средна Големина (22 - 22.5 инчен).Време На Испорака : 3 До 5 Работни Дена.( Премиерот 1-ден на превозот,2-ден на превозот и стандард за испорака).ervice: Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригиналната состојба.Ако не сте задоволни со длабоко бран чипка пред перика човечка коса,ве молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и државата вашиот проблем.ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Опис на производот 1).Човечката Коса, Перики Тип : Тело Бран Чипка Главата На Телото Бран Човечка Коса, Перики. 2).Бразилецот Човечка Коса 100% Необработени Коса, минимум пролевање, Исто како и вашиот сопствен човечка коса, без хемиски, здрава.3).Бебе Коса : Околу периметарот, природен изглед чипка пред човечка коса, перики.4).Капа Големина : Средна Големина (22 - 22.5 инчи)5).Швајцарскиот Чипка Боја : Медиум Brown6).Политика на враќање : Ако Не ви се Допаѓа Нашиот Производ, Едноставно се Врати и одржување на Објектот во Оригинална Состојба, Вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.

Вака можеби ќе ви се допадне..