• Свеж
Lovejoy 69790443607 HERCUFLEX FX Серија 43607 FX 4.5 S Челик Цврсти Центар, 1-7/8 се Роди, 9.09 OD, 1/2 x 1/4 Keyway, 5.31 Должина Преку Создаден
zoom_in

Lovejoy 69790443607 HERCUFLEX FX Серија 43607 FX 4.5 S Челик Цврсти Центар, 1-7/8 се Роди, 9.09 OD, 1/2 x 1/4 Keyway,

DEN 1425.60

Од стока
check Во продавницата

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Вака можеби ќе ви се допадне..