• Свеж
Ракета Брод Салфетки за Вселената Роденден (Сина, 5 x 5 Во, 50 Парчиња)
zoom_in

Ракета Брод Салфетки за Вселената Роденден (Сина, 5 x 5 Во, 50 Парчиња)

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Партија Салфетки : Додади ја оваа салфетка поставена на вашиот простор роденден потрошен материјал за претстојните дипломирањето партија, деца роденден, бебе туш, годишнина, одмор, свадби, или семејни собири.Заштитете го Вашиот Површини : Чувајте ги вашите маси чисти и дамка-слободни од истури храна, млеко, сок, или сода; многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно јадење искуство.Квалитет на Салфетка, Во Вредност Цена : Секој хартиена салфетка е 2-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.Совршена Големина : Коктел салфетки мерка за 5 инчи укината, и 10 x 10 инчи ширевте.

Вака можеби ќе ви се допадне..