• Свеж
BTYAY Совршен Дом на Сите Антички Бакар Бања Континентална Полица/Ретро Козметички Рек Крпа Рек Род
zoom_in

BTYAY Совршен Дом на Сите Антички Бакар Бања Континентална Полица/Ретро Козметички Рек Крпа Рек Род

DEN 6763.44

Од стока
check Во продавницата

❤ Име : Бања Полица. ❤ Производ материјал : бакар + керамички. ❤ Производ Големина : Должина : 61cm Ширина : 25cm Висина : 12cm. ❤ Карактеристики на производот : Лесно да се соберат, здрава и животната средина-пријателски, рѓа-доказ, не исчезнат, издржливи. ❤ Применливи места : бања, комунални соба, дневна соба, кујна, погодни за чување во аголот на бањата.Производ specification Name : Бања Shelf Material : Бакар + Ceramic Length : 61cm Height : 12 CMWidth : 25cm Weight : 1.5 kg Style : Европа, Vintage Process : Полирање, Plating Installation : Ѕид Монтирање (Удирање)Производи вклучуваат : 1 shelf Suitable за бања, комунални соба, дневна соба, кујна, погодни за чување во аголот на бањата.

Вака можеби ќе ви се допадне..