• Свеж
DELL Прецизност M7710 I7 6820HQ 3.6 GHZ FIREPRO W5170M 2GB 32GB 2133MHZ FHD 1080P SSD 256GB Thunderbolt 3 NX0205
zoom_in

DELL Прецизност M7710 I7 6820HQ 3.6 GHZ FIREPRO W5170M 2GB 32GB 2133MHZ FHD 1080P SSD 256GB Thunderbolt 3 NX0205

DEN 22656.00

Од стока
check Во продавницата

Intel Core i7 6820 HQ 3.6 GHz. 32 GB 2133 MHz DDR4. SSD 256 GB.AMD Fire Pro W5170 M 2 GB GDDR5. 17.3" FHD IPS 1920x1080 Широк LED.ПРОЦЕСОРОТ : Intel Core i7-6820 HQ Процесор (8 M Кеш, до 3.60 GHz) RAM меморија : 32 GB (2x16 GB) 2133 Mhz DDR4 Memory Hard Диск : 256 GB Цврста Состојба Drive Graphics Карта : AMD Fire Pro W5170 M со 2 GB GDDR5 Screen : 17.3" Ultra Sharp FHD IPS (1920x1080) Широк Приказ Анти-Отсјај LED-backlit Operating Систем : Windows 10 Професионални 64 Bit Wireless : Intel Dual-Band Безжична-AC 8260 Wi-Fi Безжична Картичка +Безжични Add-ons : Bluetooth 4.2 Батерија : 6-cell (91 Wh) Литиум Јонска батерија со Express Charge Keyboard : Внатрешни Двојна Посочувајќи англиски Keyboard Features : Thunderbolt 3 Warranty : Dell Ограничен Хардвер Гаранција Плус Service Onsite/Во Домот Услуга По Далечинско Дијагностицирање, 3 Години.

Вака можеби ќе ви се допадне..