• Свеж
Plano Складирање во Багажникот - 108 Четвртиот w/ Тркала (1919) - Сива
zoom_in

Plano Складирање во Багажникот - 108 Четвртиот w/ Тркала (1919) - Сива

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Лиен жлебови за здрав редење. 108 quarts капацитет.Вграден-во повлече зафат.CNC машински алуминиумски лет песна и Пре-Инсталиран String Dampeners направи Хипер Дух 425 исклучително тивок и точни.Вкупна тежина од 7.7 фунти и оска за да оска ширина на 17.6 инчи.Надворешни димензии : 37.187 инчи x 18.00 инчи x 14.375 инчи.Внатрешни димензии : 29.75 инчи x 13.5 инчи x 12.875 инчи.Plano секогаш е во бизнисот на одржување на вашата надворешна опрема сигурно, безбедно и организирано.Оваа 108 четвртиот складирање во багажникот карактеристики моделирани бразди на врвот и на дното, така што повеќе единици ќе "клуч" заедно, како и засилен отстранлив капак и вратоврска падови на страна.Оваа складирање када, исто така, е lockable.

Вака можеби ќе ви се допадне..