• Свеж
UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Најдобар Избор Производи 12V Volt Возење На Автомобил Камион SKY3762 SKY2581 SKY2069 SKY2071 SKY2580 SKY908 SKY907 SKY2084 SKY2083 SKY2856 SKY2857 SKY3754 Батерија Полнач
zoom_in

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Најдобар Избор Производи 12V Volt Возење На Автомобил Камион SKY3762

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Најдобар Избор Производи D. C. 12 V SKY908 РОЗОВА SKY907 ЦРВЕНО SKY2084 SKY2083 SKY2856 SKY2857 SKY3754 Камион Возење На Автомобил Играчки 12 VDC 1А DC12 V 1000m A 12.0 V 1.0 На Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Барел Круг Приклучок Совет.НЕ 2-Prong Конектор.).Компатибилен со : D. C. 12 V SKY2581 SKY2069 SKY2071 SKY2580 Најдобар Избор Производи ATV Quad 4 Вилер Деца се Прошетаат На Камион Автомобил 12 VDC Напојување Кабелот на Полначот на Батеријата (w/ Барел Круг Приклучок Совет.НЕ 2-Prong.).Компатибилен со : Најдобар Избор на Производи 12 V Возење На Автомобил Камион w/ Далечински Управувач, 3 Брзини, Пролет Суспензија, LED Светло SKU SKY3762 Автомобил Батерија : 12 V Батерија 7 Ah (Точка Бр. : B0725 LP1 JT). !!!Answer : ___________________________ Note : акумулатори не траат засекогаш, просечната батеријата да трае од 1 до 3 години.Ако батеријата е стар/мртвите, тоа нема да прифати бесплатно.Но полначот не е проблем.Ако не сте сигурни дали батеријата или полначот се мртви или не.Мора да имате volt метар, со цел да се каже дали или не полначот работи.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Најдобар Избор Производи D. C. 12 V SKY908 РОЗОВА SKY907 ЦРВЕНО SKY2084 SKY2083 SKY2856 SKY2857 SKY3754 Камион Возење На Автомобил Играчки 12 VDC 1А DC12 V 1000m A 12.0 V 1.0 На Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Барел Круг Приклучок Совет.НЕ 2-Prong Конектор.) CECCCROHS 100-240.

Вака можеби ќе ви се допадне..