• Свеж
Шминка Четка Фондацијата 24pcs Професионална Шминка Четки Поставите Сочинуваат Четки Целосна Функција Студио Синтетички шминка Алатка за Полнење J2404YC-Б
zoom_in

Шминка Четка Фондацијата 24pcs Професионална Шминка Четки Поставите Сочинуваат Четки Целосна Функција Студио Синтетички

DEN 1277.52

Од стока
check Во продавницата

* Целиот сет на сенката за очи, eyeliner, засенчување, фондацијата, и concealer четки во различни големини и форми. *Заедно тие ја испорача беспрекорна и прецизни изгледа дури и на повеќето слабо криви или аглите. *Ние користиме еколошки токсични-слободен лепак на наежвам и рачка за повеќе трајни и стабилни заврши. *Ултра-фини влакна влакната не само мека на кожата, не предизвикува иритација или алергии, но тие, исто така, подеднакво се вклопуваат и дистрибуција на моќ и крем без апсорбирање на козметика. *Без пролевање, без кршење, без лош мирис.Service : Ако имате било какви прашања, можете да праќате пораки, Процес на сите нарачки во рок од 24 часа. 100% Сосема Нов шминка четка во собата е лесно да се носат и користат Со супериорен квалитет, шминка четки во собата нема да ја иритираат вашата кожа Високо квалитетни четки кои се направени од синтетички Влакна.Газирани и густи Синтетички влакна, секој еден косата лесно да се види, да ви помогне да го направите лесно и мода шминка. 24 Pcs четки се достапни, кои можат да ги исполни вашите сите дневни основна шминка барања.Совршен за примена на широк спектар на козметички производи, вклучувајќи фондацијата, трепки, очите и образите, concealer, blusher и различни прав.Издржливи уникатно пакување може добро да се заштити вашата шминка четки Тоа е важен убавина од суштинско значење за вас Тоа е погоден за секој мудар клиент Овој козметички четка е индивидуално рачно изработени Доаѓа со корисна и преносни се тркалаат кожа случај, и секој четка спакувани во кожа случај.24pcs сет вклучува : 1 x Екстра Големи Рамни Кабуки Brush1 x Екстра Големи Заострените Кабуки Brush1 x Екстра Големи Аголна Кабуки Brush1 x Голем Прав Brush1 x Фондацијата Brush1 x Аглеста Руменило Brush1 x Купола Precisioni Кабуки Brush1 x Рамен Precisioni Кабуки Brush1 x Заострените Precisioni Кабуки Brush1 x Аголна Precisioni Кабуки Brush1 x Коса Precisioni Кабуки Brush1 x Големи Засенчување Brush1 x Крем Боја Brush1 x Мали Фан Brush1 x Рамен Shader Brush1 x Рамен Definer Brush1 x Мали Shader Brush1 x Аглеста Лагер Brush1 x Заострените Лагер Brush1 x Крилести Лагер Brush1 x Сунѓерот Smudger Brush1 x Срце-совет Smudger Brush1 x Веѓа Чешел Brush1 x Spoolie Маскара Четка.

Вака можеби ќе ви се допадне..