• Свеж
С&D Алатка Компанија 14845-B438 Slitting Видов со Страна Чип Царинење, High Speed Челик, 4 Дијаметар, 3/32 Ширина на Лицето, 1 Дупка Големина
zoom_in

С&D Алатка Компанија 14845-B438 Slitting Видов со Страна Чип Царинење, High Speed Челик, 4 Дијаметар, 3/32 Ширина

DEN 2249.76

Од стока
check Во продавницата

Slitting Пили Со Страна Чип Царинење - High Speed Челик.Дијаметар : 4 - Лице Ширина : 3/32 - Дупка Големина : 1. За пошироката намалувања тоа е reccomended да се користи редови заб видов.Произведено во САД.Овој тип на saw е слична на тенки страна мелење машина, посебно дизајниран за slotting и особено добро прилагодени за длабоки намалувања во челик.За пошироката намалувања препорачуваме редови заб видов.

Вака можеби ќе ви се допадне..