• Свеж
20 Компјутери Коса Врски 20mm Топката Меур конска опашка Носители Шарени Јасно Избрани Еластична Додатоци за Деца Деца Девојки Жени од Сите Возрасти (Бриши/Пастелни П
zoom_in

20 Компјутери Коса Врски 20mm Топката Меур конска опашка Носители Шарени Јасно Избрани Еластична Додатоци за Деца

DEN 131.76

Од стока
check Во продавницата

ПАКЕТ - Ќе добиете 20 Компјутери вкупно.Боја : Бриши/Пастелни Пурпурна/Sky Blue/Розова.СИМПАТИЧНА КОСА ДОДАТОЦИ за Нашата стилски & трајни 20mm конска опашка носители се погодни за сите видови на стилови на косата, плетенки, dreads, екстензии, и повеќе.Доволно количество и замена.ШИРОКА ПРИМЕНА - Совршен коса бенд додатоци за да ги красат различни фризури и можете да натпревар со различни тимови.Натпреварот секојдневниот облека лесно.ДОЛГОТРАЈНИ & NON-BREAKABLE - Нашите конска опашка топки се направени од издржлив пластичен материјал.Лесен за чување, НЕ е лесно да се скрши и трае долго време.СИМПАТИЧНА ПОДАРОЦИ - Овие би можеле да бидат совршен подарок за вашата ќерка, сестра, внука за нивниот роденден, Божиќ, денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките!.ЗАБЕЛЕШКА - Мали делови, за деца под 3-годишна возраст, ве молиме да користите под возрасни е надзор и да се биде внимателен за да избегне опасност од задушување. 20 Компјутери Коса Врски 20mm Топката Меур конска опашка Носители Шарени Јасно Избрани Еластична Додатоци за Деца Деца Девојки Жени од Сите Возрасти (Бриши/Пастелни Пурпурна/Sky Blue/Розова).

Вака можеби ќе ви се допадне..