• Свеж
zwj Туш Caddy Полица Бања Агол Полици Нерѓосувачки Челик Rustproof Триаголник Туш Кошница со Куки Ѕид Монтирани Дупчење 3 Слоја 30 см xindekaishiTC1102 (Боја : 3 Слоја)
zoom_in

zwj Туш Caddy Полица Бања Агол Полици Нерѓосувачки Челик Rustproof Триаголник Туш Кошница со Куки Ѕид Монтирани

DEN 1800.00

Од стока
check Во продавницата

✽ ТЕЛО за ЗАШТИТА : рабовите на решетката се елегантни и не му наштети на кожата. ✽ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : повеќе мозоци дупки на дното, така што водата не ќе остане во рек, лесен за чистење. ✽ ОГЛЕДАЛО ПОЛИРАЊЕ : површина полирање, нема позлата, отпорност на абење, лесен за чистење. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, издржливи и безбедни. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : не ' рѓосувачки челик Главната Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..