• Свеж
Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи Отворено Плажа Работи УВ Заштита Стакло Шапка
zoom_in

Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи Отворено Плажа Работи УВ Заштита Стакло Шапка

DEN 646.80

Од стока
check Во продавницата

Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Прилагодлив : Со прилагодливи кука и јамка затворање го направи тоа погоден за повеќето мажи и жени. 6 Парчиња сонцето стакло, можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.УВ Заштита : На спортски стакло со гребенот нуди Сонцето и УВ заштита, празни врвот дизајн го прават тоа дише и удобно.Бонбони Боја Очила : имаме мулти-боја капи за вашиот изберат, можете да одговара на вашиот различни облека addording вашата желба.Отворен Спортски : Погодна за отворен спортски игри како трчање, голф, baseball, тенис ,играње одбојка, обука, Џогирање, риболов, качување, велосипедизам, професија итн.Ве молиме Имајте во предвид : САМО понудени од страна на Regilt можете да добиете ВИСОК КВАЛИТЕТ на Стакло Капи.Понудени од страна на "byuuu" се фалсификувани.За Regilt 6 КОМПЈУТЕРИ Сонцето Стакло Шапка.Regilt 6 Парчиња Унисекс Сонцето Стакло Шапка Прилагодливи Шарени Лесни Празни Врвни Спортски Работи УВ Заштита од Сонце Стакло Шапка Капа за Риболов Јава Карактеристики : Мека полиестер материјал, погоден за директен контакт со кожата; Прилагодливи кука и јамка затворање ќе се задржи на стакло остане во место, и се погодни за повеќето мажи и жени; На multicolor сонцето стакло ќе одговара на било какви вообичаена облека во вашиот плакар, можете да ги споделите со семејството и пријателите; Со гребенот нуди Сонцето и УВ заштита, празни врвот дизајн го прават тоа дише и удобно; На рационализација на дизајн го прави стакло изгледа поубаво и да се направи повеќе привлечна; Погоден за топло лето, купување, паркови, outdoor спортови, фитнес, излети, крајбрежен одмор, исто така, може да се применува како фотографија проп.Спецификација : Тип : Спортски Стакло Оддел : Унисекс Материјал : Полиестер Големина : Една големина Боја : Бонбони Боја Пакет : Вклучуваат 6*Сонцето Стакло Забелешка : за Рака мие само!.

Вака можеби ќе ви се допадне..