• Свеж
CHENHAN Заклучување за Миење Нерѓосувачки Челик Заклучување за Миење NFE25 511 / SN70093 француски Стандард за Миење Serrated Конусна Пролет Миење M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. (Внатрешен Диј?
zoom_in

CHENHAN Заклучување за Миење Нерѓосувачки Челик Заклучување за Миење NFE25 511 / SN70093 француски Стандард за

DEN 563.28

Од стока
check Во продавницата

Совршен за електрични врски за домаќинство и комерцијални апарати, автомобилската и морски користи во кој извор на енергија има навој/топ-тип на конекција.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик А2. Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. За употреба со било внатрешна или надворешна проект со обработена граѓа.Пролет Заклучување подлошки обично се користи за да се спречи ореви од олабавување, намалување на вибрации и заштита делови, совршен за дома, DIY, автомобилската, и продавница употреба.Високо компатибилни со завртки, навртки и завртки на иста големина и карактеристики солидна имајќи површината за да се спречи орев/гром главата од кинење преку применливи материјал.Нерѓосувачки Челик Заклучување за миење NFE25511 / SN70093 French стандард washer Serrated конусна пролет washer Designed да се шири на товар на завртка за прицврстување и да се спречи расклатување во индустриски, продавница, автомобили и домашни апарати.

Вака можеби ќе ви се допадне..