• Свеж
Sylvania 20673 Компактни Флуоресцентни 4 Pin Двојно Цевка 3500K, 26-watt
zoom_in

Sylvania 20673 Компактни Флуоресцентни 4 Pin Двојно Цевка 3500K, 26-watt

DEN 154.08

Од стока
check Во продавницата

26 Watts на енергија. 1710 Lumens на светлината. 3500 Kelvin боја температура. 12000 Часа.Sylvania 20673 DULUX 26 W двојно компактна флуоресцентна светилка со 4-пински база, составен EOL, 3500 K боја температура, 82 CRI, за користење со електронски и затемнување придушници, ЕКОЛОШКАТА.

Вака можеби ќе ви се допадне..