• Свеж
XWZJY Цврсто Дрво Виткање Скалило Стол Дома Мулти-Функција Чекор Столче Дрвена Скала се Преселува Stepladders Креативни Цвет Багажник,Max Оптоварување 120kg,3 Боја Факултатив?
zoom_in

XWZJY Цврсто Дрво Виткање Скалило Стол Дома Мулти-Функција Чекор Столче Дрвена Скала се Преселува Stepladders Креативни

DEN 1077.60

Од стока
check Во продавницата

★Материјал : скала е направен од висок квалитет на Гума, дрво, стабилна, трајни, не-токсични, еколошки, можат да го издржат 120kg, 100% отпорни на корозија. ★Големина : (должина X ширина X висина) скала - 38 X46 X90.5cm,Виткање Скалите Стол - 38 X37 X90.5cm(види големината на табелата за детали). ★Широк опсег на употреба : Може да се користи како чекор столче, подложка за нозе, кафе на маса, играчка градите, дребулии складирање сад, флексибилни седиште од влезната врата, entryway или балкон и така натаму. ★Безбеден дизајн : мазна површина, еколошки материјал, цврсто дрво структура и заоблени агли, нема да предизвика никаква штета за вас и здравјето на вашето семејство. ★Предност : Компактна големина огради надолу лесно за практично складирање и транспорт.Широк дрво чекори со не се лизга упатуваа за дополнителна безбедност. ▲Совет : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, или ако мислите дека производот е во согласност со нашите опис на, ве молиме слободно да контакт.Поддршка на повеќе набавки Име на Производ : Виткање скала столче Материјал : Гума дрво Големина : скала - 38 X46 X90.5cm,Виткање Скалите Стол - 38 X37 X90.5cm Color класификација : А,Б,В, Број на чекори : 4 чекори Стил : Едноставен модерен Применливи простор : Дневна соба/ Кујна/Балкон/Двор/Внатрешна и надворешна ▲Карактеристики : *Цврсти и издржливи,практични и еко-пријателски. *Лесен и пренослив,стабилност и безбедно. *Количка за заштеда на простор и лесно складирање. ▲Функција : се Искачи на скала(на светилки, за завеси, материјал висина, итн.), цвет мирување(место зелени растенија, неактивен, се стави во цвет мирување) ▲Пакет се вклучуваат : 1*Виткање скала столче Ние само го продаде скали и не се вклучат и други елементи на сликата.Бојата може да имаат мало боја разликата се должи на снимање агол и светлина.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..