• Свеж
26 Божиќ Бонбони Трска Светла Декорација Зелено и Бело, 6PCS Пат на Одлуки Светла за Хоризонтален (Вклучуваат Удели)
zoom_in

26 Божиќ Бонбони Трска Светла Декорација Зелено и Бело, 6PCS Пат на Одлуки Светла за Хоризонтален (Вклучуваат Удели)

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

【Големина】висината на бонбони трска е 26 инчи и едно влакно има 6 бонбони трска пат маркери.Секој бонбони трска има 5 јасно светилки .вкупната должина е 11 метри, вклучувајќи 2 резервни јасно светилки и 2 осигурувачи. 【UL588 Сертификација】Тоа е добро направени од високо квалитетни материјали и се сретне со Американските стандарди.сите од нив се УЛ наведени,па тоа е многу безбедно да се користи и квалитетот е загарантирана. 【Plug-in Тип】 plug-in тип е потрајни од батеријата-управувана тип,и тоа може да се поврзе до 10 насоки за било должината на декорација ви треба. 【Трајни】Тоа е цврст и водоотпорен и може да се користи на отворено, без разлика на дожд или снег. 【Услуги на клиентите】ве Молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања или проблеми,ние ќе бидеме во вашиот обезбедувач на сите на време.

Вака можеби ќе ви се допадне..