• Свеж
10 Pc Нерѓосувачки Челик Око Орев 3/8 unc завршетоци со Допрете СВ T304 Тема Брод Морски 1,100 Lbs Капа
zoom_in

10 Pc Нерѓосувачки Челик Око Орев 3/8 unc завршетоци со Допрете СВ T304 Тема Брод Морски 1,100 Lbs Капа

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

10 Pc T304 Нерѓосувачки Челик Око Орев 3/8" Допрете Ја Иконата.T304 Нерѓосувачки Челик; Стандард unc завршетоци со Конец.Допрете ја Иконата (unc завршетоци со) Големина : 3/8".Работно Оптоварување Граница (WLL) : 1,100 Lbs *Никогаш не Го Надминува WLL*.Количина : 1 Сет (10 Компјутер По Цел); Вкупната Димензија : 1-1/2"L x 5/8"W x 2"H *Проценка Само*; Испорака Тежина : 2 Кг *Проценка Само*; Единица Тежина : 2 Унца Парче *Проценка Само*. 10 Pc T304 Нерѓосувачки Челик Око Орев 3/8" Допрете Thread T304 Нерѓосувачки Steel Standard unc завршетоци со Thread Tap Нишка (unc завршетоци со) Големина : 3/8"Работно Оптоварување Граница (WLL) : 1,100 Lbs *Никогаш не Го Надминува WLL*Единица Тежина : 2 Унца Парче *Проценка Само*Испорака Тежина : 2 Кг *Проценка Само*Вкупната Димензија : 1-1/2"L x 5/8"W x 2"H *Проценка Само*Количина : 1 Сет (10 Компјутер По Цел).

Вака можеби ќе ви се допадне..