• Свеж
CXJAY Кутија за Накит Организатор Големи Складирање 5 Слоеви CXJAY Складирање Со Огледало Организира CXJAY Уредно Акрилик Материјал Организатор Ѓердан Earring Складирање CXJAY
zoom_in

CXJAY Кутија за Накит Организатор Големи Складирање 5 Слоеви CXJAY Складирање Со Огледало Организира CXJAY Уредно

DEN 5256.72

Од стока
check Во продавницата

✦ [Висок квалитет] : Нашата CXJAY кутија е направена од акрилик, со убав сјај.Фиоките се наредени со фланелен боксери, кои може да ги заштити CXJAY од оштетување. ✦ [5 слоеви на голем капацитет]Овој CXJAY кутија има 5 слоеви и 4 фиоки, вклучувајќи ги и плоштадите на различни големини, па може да се стави различни CXJAY, па можете да го користите простор разумно. ✦ [Простор за заштеда на енергија] Овој пренослив CXJAY кутија може да ги организирате вашите CXJAY уредно и е лесно да се преземе.Од тогаш, светла облекување маса е создаден, кој заштедува многу простор и го прави вашиот десктоп изгледа neater. ✦ [Фланелен боксери поставата] Нашата CXJAY кутија е направен од фланелен боксери на внатрешноста.Тоа обезбедува висок квалитет на заштита за вашите скапоцени CXJAY да се спречи гребење и оштетување. ✦ [Совршен подарок] Овој CXJAY кутија е убава боја и добро во материјалот, лесно да се носат.Денот на вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ, родендени и Новата Година може да биде совршен подарок за мајка, сопруга, ќерка или пријател.

Вака можеби ќе ви се допадне..