• Свеж
Metra 99-5720 Цртичка За Полнење За Придружба/Трагач 97-04 Kitwith Темперамент
zoom_in

Metra 99-5720 Цртичка За Полнење За Придружба/Трагач 97-04 Kitwith Темперамент

DEN 1391.76

Од стока
check Во продавницата

Лесно конверзија од 2 вратило дин.Џеб има две цд скапоцен камен случаи или две касета случаи.Сеопфатна упатството.Вклучени компоненти : Цртичка за Полнење, Хардвер, Прирачник.За 1997 Ford Escort.Metra патентиран брзо ослободување snap во ISO планината систем со сопствени трим прстен.Изградена во преголеми складирање џеб со изграден во радиото поддржува.Ги вклучува сите неопходни хардвер за комплетна инсталација.Лесно конверзија од 2 Вратило дин.Џеб има две ЦД скапоцен камен случаи или две Касета случаи.Сеопфатна Упатството.

Вака можеби ќе ви се допадне..