• Свеж
Retrolife Мини Проектор Преносни 2019 Надгради DLP 2500 Lumens Full HD 1080P 200Поддржани, WiFi&BT вградената Батерија 4000mAh, за PC/MAC/DVD/TV/Psp/Movies/Игри/паметен Телефон за Почетниот/Отворено
zoom_in

Retrolife Мини Проектор Преносни 2019 Надгради DLP 2500 Lumens Full HD 1080P 200Поддржани, WiFi&BT вградената Батерија

DEN 444.00

Од стока
check Во продавницата

【ЏЕБ ГОЛЕМИНА, ГОЛЕМИОТ ЕКРАН】***+60% ПОВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ & ЛЕСНИ*** Retrolife пренослив проектор, тегови само 335g, лесно да се носите во вашиот џеб.DLP технологија ви овозможува стабилен и повисока резолуција гледање искуство придружни со проекција на големината на 49-200 инчи.Оваа мини еден, исто така, поддржува 720p и 1080p. 2*2 W вградените звучници, одличен за Домашна Забава. 【ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ】***ПРЕЗЕМАЊЕ на СИТЕ АПЛИКАЦИИ И СПОДЕЛУВАЊЕ на СЛИКИ и ВИДЕО записи НА ВАШАТА САКАНА*** со вграден Wi Fi, можете да преземете апликации ви се допаѓа и се повеќе не се ограничени на мал екран.Стриминг Игри од IPHONE/Андроид Безжични и пристап до Bluetooth/HDMI IN/USB/SD картичка слот/AV ВО/Аудио излез.Мини големина, но надвор од вашите очекувања. 【НИСКА ФАН ЗВУК и ЛЕСНО ДА се КОНТРОЛИРА】***-90% БУЧАВА, НИКОГАШ нема да ВИ го одвлекува вниманието ОД УЖИВА ТОА*** Контролирани од страна на Touchpad/ Далечински Управувач/ Копчиња со авто-корекција на грешките, дигитални фокусирајќи се и на зумирање.Поддржува предо/странично/таванот проекција.СЕ СОЗДАДЕ HI-TECH ПОДОБРО И УДОБЕН ЖИВОТ ЗА ТЕБЕ. 【ПОВЕЌЕТО BRILLANT ИЗБОР ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ДОМАШНА ЗАБАВА】Retrolife проекторот е идеален подарок и избор за внатрешна и надворешна забава.Лесно да се спроведе.Ние препорачуваме на нашите клиенти да ја користат во темница за да го добиете најдобриот квалитет на сликата.Има вградена батерија на 4000m Ah и не може да функционира без приклучување на власт. 【ГАРАНЦИЈА & ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】30-ден безусловна врати/надоместок, една година гаранција и животниот век професионални клиент сервис и техничка поддршка.Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : Дисплеј технологија : DLP Мајчин резолуција : 854*480 (decoding1080p) Конективност : Wifi, Buletooth, HDMI, USB, Аудио, SD слот, Глувчето големина на Слика : 49-200 во Проекција далечина : 1-4 милиони RAM меморија : 1 GB DDR3 Флеш : 16 GB Wi Fi : 2.4 GHz, OS : Android 4.4.2 Bluetooth : 4.0 Офсет : 50% Фрли сооднос : 0.9 : 1 (растојание/ширина) сооднос : 16 : 9 (стандардно)/ 4 : 3 сооднос на Контрастот (full on/off):.

Вака можеби ќе ви се допадне..