• Свеж
CIVIVI Appalachian Drifter Лизга Заеднички Преклопен Нож, Не-Заклучување Џебен Нож со 2.96 инчен Црна Рака Протри Дамаск Нож, Добро за Кампување Лов EDC C2015DS-3
zoom_in

CIVIVI Appalachian Drifter Лизга Заеднички Преклопен Нож, Не-Заклучување Џебен Нож со 2.96 инчен Црна Рака Протри

DEN 2244.00

Од стока
check Во продавницата

ТЕШКО на НОЖОТ - 110 слој дамаск сечилото материјал се со црна рака протри заврши, дупки голема предност и отпорен на корозија.ПРИРОДНИ TACTILITY - Трајни слоевит G10 и се искачи на моделот на карбонски влакна рачка која нуди grippy површина, давање на прст повеќе солидна индексирање точка.МАЗНА SWITCH - Двојно аретир и разговор керамички топката имајќи систем овозможува непречено отворање и затворање на акција.УБАВО ИЗБОРИ - Classcial Не-Заклучување дизајн држи нож правни речиси насекаде,лесни нож погоден за кои љубов кампување активности за да се обезбеди прекрасно искуство.CIVIVI ГРИЖА - CIVIVI ножеви обезбеди доживотна гаранција од дефекти во материјалот и изработката, видете компанија сајт за детали.Наместо еден аретир топката, таа има две, кои овозможуваат само на точниот износ на сила да го задржи двете отворени и затворени.

Вака можеби ќе ви се допадне..