• Свеж
QPALZM Прстен Светлина со Штанд,2 Прстен Светлина 3 Осветлување Режими 10 Нивото на Осветленост LED Прстен Светлина,со Далечински Управувач за Vlog Шминка Видео,Прстен Све?
zoom_in

QPALZM Прстен Светлина со Штанд,2 Прстен Светлина 3 Осветлување Режими 10 Нивото на Осветленост LED Прстен Светлина,со

DEN 1994.40

Од стока
check Во продавницата

[Флексибилни Gooseneck Selfie Светлина Стојат]Прстен Светлина со 3 ниво на осветлување и 10 на ниво на осветленост за вашиот склопот користи .Можете да остварувате видео записи во текот на ноќта или преземат голем selfie слика во темни области со овој selfie прстен светлина.Одлична selfie светлина за создавање живеат видеа/снимање со паметен телефон, лаптоп или компјутер. [Мулти-Користете Видео-Конференција Осветлување Стојат Комплет] Преносни веб камера стои со 360° вртливата метал адаптер кој може да работи како веб камера планината или телефон застане.Тоа може да клип на било каде во потреби.Како што се компјутер, лаптоп, биро, гитара, пијано или било каква рамна површина.Во меѓувреме, можете да ја прилагодите вашата веб камера, телефони или друг уред за да го секој агол, како што треба. [Со стандардни 360° вртливата топката главата адаптер] Универзал метал веб камера полнење компатибилен со повеќето DLSR камери, веб камери logitech, 1080 P HD веб-камери кои со 1/4" женски навој. [Преносни веб Камера Стојат Носителот и Selfie Прстен Светло Сет]Што можат да носат selfie прстен светлина и мини веб камера носителот било каде, бидејќи тоа е исклучително преносни за се толку лесни!. [Лесно да се Закачите & Работат] Вие треба само 5 минути да се постави со затегнување на шрафовите врз основа на инструкции.По прилогот, притискање на копчиња на моќ кабел ви овозможува лесно да моќ/исклучување, се префрлат осветлување сцени, и ја прилагодите јасноста на боите нивоа.Мултифункционален LED прстен light The две-во-едно дизајнот е комбинација од мобилен телефон и носителот на Selfie прстен светлина како и одлична професионална поставување алатка за да креирате реално време видео/снимка преку паметен телефон/компјутер.Совршен екстра лесно се користи за шминка, животот тече, лежи рамно, снимање, selfie фотографирање, снимање и видео online настава, темно пејзаж vlog, пејзаж видео, итн.Производ материјал : алуминиумски, инженеринг пластични + ABSLight извор : LEDProduct големина : Светилка 10.5 см Должина на телефонот клип : 35cm Должина од пополнете светлината 75cm Product нето тежина : 600g Components : LED ладна светлина enhanced lamp Lighting : ладна и топла светлина 3000-5000 KGear позиција : 3 брзини adjustment Lamp моќност : 6 W (ладна светлина 18, топла светлина 18, ладно и топло 36)Складирање температура : -40℃~80℃Работна температура : помалку од 45℃, без топла опасност, безбедно да го допрам.Пакет се Вклучени : LED маса светилка* 1360 степен прилагодливи заградата * 1 Mobile телефон носителот* 1 If имате било какви прашања или прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..