• Свеж
TYR Младите Вратоврска Боја Swimple Очила
zoom_in

TYR Младите Вратоврска Боја Swimple Очила

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Силикони.Увезени.Се повлече На затворање.Термопластични Гума рамка.Поликарбонат леќа.Анти-Магла Слој на кожата.Рака Мие.За Возраст од 3-10, започнете вашето дете да плива авантура исклучување на правото со TYR Деца' Swimple Тај-Боја Очила.Изградени со трајни, противалергиски силикони дихтунзи, Swimple очила се ултра удобно и доаѓаат во низа на забава бои.Сите Swimple очила функција оптички одделение, поликарбонат леќи со анти-магла и UVA/UVB заштита.Безбедна ослободување на копче за брзо и лесно рака на вредноста и мал, unibody рамка за да се приспособат се соочуваат со различни форми.Сите TYR деца' очила биле тестирани и одобрени во согласност со Потрошувачот Производ Комисија за Безбедност е упатства.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Swimples деца очила функција оптички одделение, поликарбонат леќи со анти-магла и УВ заштита, безбедна ослободување на копче за брзо и лесно рака на вредноста и мал, unibody рамка за да се приспособат на различни лицето видови.TYR младите очила се толку лесни за користење што вашите деца ќе бидат во можност да се добие совршено се вклопуваат сите од себе.Започнете вашето дете да плива авантура исклучување на правото со TYR Swimple Деца' Очила.Swimples се изградени со трајни, противалергиски силикони дихтунзи и функција се обезбеди ослободување на копче за брзо и лесно рака на вредноста.Сите TYR деца' очила биле тестирани и одобрени во согласност со Потрошувачот Производ Комисија за Безбедност е упатства.

Вака можеби ќе ви се допадне..