• Свеж
Odishabazaar рачно изработени Earthen Глина Шише за Вода + Стакло (800ML) - Drinkware Mitti Шише за да се Излади Водата Еко Пријателски Грнчарија Вода Диспензерот Здравствени Придобивк
zoom_in

Odishabazaar рачно изработени Earthen Глина Шише за Вода + Стакло (800ML) - Drinkware Mitti Шише за да се Излади

DEN 840.00

Од стока
check Во продавницата

На шише за вода е револуционерен само-вода за ладење шишето што го прави вашиот вода кул магично, без користење на било електрична енергија.За нега на Настава - се Справи со внимание.Шише со капакот е изработен од 100% Природни глина, Не-токсични, Unglazed, без вештачки бои се користат, Еко-Пријателски.Неговата само-ладење, лесно да се чисти Бои : Кафеава.Шишето го неутрализира на PH нивото на вода, на тој начин давајќи му на целото семејство студ и природниот вкус на вода.Капацитет : 800 мл.Димензија Висина – 10.5 во X Дијаметар 4in.Малку вода доаѓа надвор од дното.тоа не излегуваат во јавноста, само затоа што на направени од глина, вода излегува на дното за да се направи вода кул во шише.местото било послужавник или путер под неа.Пакет содржи : 1 глина шише + 1 глина стакло.Odishabazaar доведува до вас, шише за вода .Производот е направен од глина и е кафеава боја.Производите се кршливи и треба да се постапува со внимание.Нашите супериорен квалитет на прави ова шише за вода совршен за секој ден употреба.Димензија Висина – 10.5 во X Дијаметар 4in; Vol – 800 ml; Тежина – 500gm.

Вака можеби ќе ви се допадне..