• Свеж
Airer Простор Saver се Свитка Настрана Полици Ѕид Облека Сушење Рек Стигнале Внатрешна и Надворешна Употреба Монтирани Расклопна Перење за Соба/Бања Кула Clotheshorse (Голем?
zoom_in

Airer Простор Saver се Свитка Настрана Полици Ѕид Облека Сушење Рек Стигнале Внатрешна и Надворешна Употреба Монтирани

DEN 288.00

Од стока
check Во продавницата

[Лесна Инсталација] : Облека, фен рек пакет доаѓа со исти инсталирате фитинзи, тоа мора да биде инсталиран на товарот ѕид, наместо на base.На задебелена основа е одличен товарот капацитет и withstands доволно облека. [Повеќе Апликации] : Виткање облека сушење рек Идеален за употреба во спални соби, бањи, перална, и балкон.Тоа е разноврсна доволно да се скрие во вашиот ѕид и да вртливата надвор кога е потребно, многу здрав и телескопски.Прави перење толку многу полесно. [Паметен Дизајн] : На закачалка бродови во три дела : првиот дел е главниот виткање рака, која ротира за 180 степени од лево кон десно; вториот дел е ѕид заградата; третиот дел е прачка на крајот дека вади кој се протега на overa. [Високо Квалитетни Материјали] : На Ѕидот облека закачалка решетката е направено од алуминиум кој е лесен и издржливи.Мат Црна заврши, иновативен дизајн, и елегантен изглед. [Димензии] : Постојат три типа на оваа облека рек : еден род : целосно да се прошири во должина 95cm, две прачки : целосно да се прошири во должина 161cm, три прачки : целосно да се прошири во должина 198cm, на висина од заградата е 17.6 см, се разбира може да се свитка и го користат тоа.Ова е исклучително добро направен сушење решетката.Тоа е доволно доволно големи за да ги собере сите кои ќе треба да се одржи.Таа се протега толку многу различни начини и да е толку флексибилни и цврсти дури и натоварени со тешки влажна облека беа воздух-сушење.Тоаu2019s направени перење толку многу полесно.Решетката е многу цврсто се направени, завртки безбедно во ѕидот studs.Спецификација -Стил : виткање/прилагодливи облека закачалка -Тело материјал : Алуминиум-Крај : црна Инсталација метод : монтирање на ѕид завртки Дали со бесење дупки : Yes.Една прачка со 8 виси дупки, две прачки со 16 виси дупки, три прачки со 24 виси дупки без разлика Дали тоа има крпа бар : Да пакетот вклучува : 1*сушење на решетката 1*Поврзани со завртка додатоци Инсталација 1. Пакетот доаѓа со исти инсталирате фитинзи и инсталација. 2. Инсталацијата може да се заврши за помалку од 10 минути, со само 4 дупки drilled на ѕидот.Тоа навистина заштедува простор.За нашите услуги : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да го нарачате.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не грижете се, ве молиме не двоумете се да оставите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши сите проблеми за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..