• Свеж
т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A4500 10X10X5MM (Пакување од 500)
zoom_in

т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A4500 10X10X5MM (Пакување од 500)

DEN 14256.00

Од стока
check Во продавницата

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG-A4500. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Употреба : - Мулти.Термички Подлога Пурпурна 10.00 mm x 10.00 мм Квадратни Вулгарен - И Sides Specifications : Mfr : - t-Глобална Technology Series : - TG-A4500 Package : - Bulk Part Статус : - Active Usage : - Multi Type : - Јазот Додатен Подлога, Sheet Shape : - Square Outline : - 10.00 mm x 10.00 mm Thickness : - 0.197" (5.00 mm)Материјал : - Silicone Adhesive : - Вулгарен - И Sides Backing, Превозникот : - -во Боја : - Purple Thermal Resistivity : - -коефициент на Топлинска Спроводливост : - 4.5 W/m-KShelf Живот : - 24 Months Shelf Живот на проектот : - -Складирање/Ладење на Температура : - -Digi-Копче за Складирање : - -База на Производ Број : - TG-A4500 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8546.90.0000.

Вака можеби ќе ви се допадне..