• Свеж
50PCS Disposable_Face Маски за Aldult, 3-Ply Заштитна Лето Печати Маски Дише Женска Лицето Маска со Еластична Earloops
zoom_in

50PCS Disposable_Face Маски за Aldult, 3-Ply Заштитна Лето Печати Маски Дише Женска Лицето Маска со Еластична Earloops

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Preimum Материјал】Направен од висок квалитет на ткаенини,што го прави мека и пријатна на вашето лице.со удобен и прилагодлив уво јамка, нека ви носат овие за долг период на време, без иритација.Тоа е многу кожата-пријателски, дише и перат за повторна употреба. 【Широко Заштита】Тоа Може Да Се Заштити Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.Погоден За Шопинг,Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување, Пријатели Собирање, Одење На Улица И Секојдневна Употреба. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Ние сме специјализирани во уникатно дизајнирани мода маски која има различни стилови.Разни бои и уникатни дизајни ги прават луѓето се прикаже различни личности добро. 【Водоотпорен и Дише Дизајн】Кожата пријателски материјал ткаенина која е дише и лесен за носење.Високо еластична е доволно широк за да се покрие носот и устата.И да ги елиминираат притисок во ушите.Не само што можете да дишеме слободно за надворешна но исто така и обезбедување на пријатна заштитен слој.Погоден за сите сезони. 【Една Големина за Повеќето Луѓе】Можете слободно да го промените според вашите лицето контура за да се спречи оставајќи траги на вашето лице, по преземањето на исклучување,се зголеми удобност.Прилагодливи уво куки и "М-во Облик на" нос клипови се покријат твоето лице од носот до брадата.Идеален за млади, жените и цртан филм навивачи. 【Preimum Материјал】Направен од висок квалитет на ткаенини,што го прави мека и пријатна на вашето лице.со удобен и прилагодлив уво јамка, нека ви носат овие за долг период на време, без иритација.Тоа е многу кожата-пријателски, дише и перат за повторна употреба.【Широко Заштита】Тоа Може Да Се Заштити Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.Погоден За Шопинг,Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување, Пријатели Собирање, Одење На Улица И Секојдневна Употреба.【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Ние сме специјализирани во уникатно дизајнирани мода маски која има различни стилови.Разни бои и уникатни дизајни ги прават луѓето се прикаже различни личности добро.【Водоотпорен и Дише Дизајн】Кожата пријателски материјал ткаенина која е дише и лесен за носење.Високо еластична е доволно широк за да се покрие носот и устата.И да ги елиминираат притисок во ушите.Не само што можете да дишеме слободно за надворешна но исто така и обезбедување на пријатна заштитен слој.Погоден за сите сезони.【Една Големина за Повеќето Луѓе】Можете слободно да го промените според вашите лицето контура за да се спречи оставајќи траги на вашето лице, по преземањето на исклучување,се зголеми удобност.Прилагодливи уво куки и "М-во Облик на" нос клипови се покријат твоето лице од носот до брадата.Идеален за млади, жените и цртан филм навивачи.

Вака можеби ќе ви се допадне..