• Свеж
Суровини Кварцен Кристал Круна Headband - HAIMEIKANG Кристал Тиара Сирена Коса Додатоци за Жени Партија Свадба(Виолетова)
zoom_in

Суровини Кварцен Кристал Круна Headband - HAIMEIKANG Кристал Тиара Сирена Коса Додатоци за Жени Партија Свадба(Виолетова)

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

[Незаменлива Квалитет] : На headband е направен од оригинална кристал, метална жица и некои деликатна украси.ќе се чувствувате удобно кога ќе го носат и тоа е ќе не боли главата и кожата. [Карактеристики на производот] : рачно изработени е најголемата карактеристика на нашиот headband.Секој headband, исто така, има месечината и сонцето шема како декорација, која е модерен и препознатлив. [Size] : Нашата кристал headband е изменета многу пати, така што немора да се грижите за тоа не можат да го носат поради големината на прашања, тоа е погоден за повеќето жени. [Повод] : Совршено за свадба, разни страни, музички фестивал и други специјални прилики.Ќе изгледа многу шармантна со тоа. [Услуга] : квалитетот на производите може да биде обезбедена.Ако имате било какви проблеми ,ве молиме да се поврзете со нас ,ние ќе ги реши проблемите веднаш за вас, додека не се задоволни.

Вака можеби ќе ви се допадне..