• Свеж
XJUNWBL Микробранова Печка Рек Кујна Мултифункционален 4 Кат Кат-Стои Полица Садови Зачин Управување со Кабинетот Должина од 60-70Cm / A / 704094cm
zoom_in

XJUNWBL Микробранова Печка Рек Кујна Мултифункционален 4 Кат Кат-Стои Полица Садови Зачин Управување со Кабинетот

DEN 909.60

Од стока
check Во продавницата

60-70cm долго, мулти-функционални складирање, може да се смести во садови, кујнски прибор, зачини, микробранови печки, јадења и други предмети.Полица за складирање, нека складирање на прв поглед.Полицата е направен од дебела МДФ материјал, и полица е направен од дебела челични цевки.Тоа е да се носат-отпорни, отпорно на гребење, нечистотија-отпорни, водоотпорни, лесно да се чисти, силни во носивоста, не е лесно да се деформира, и издржливи.Со двојно вратата на кабинетот, мир на умот и прашина.Површината на чување на полица е вештачки полиран, мазна и удобно, и нема коса и без трње.Појавата на полица е убава и има одредени декоративен ефект.На дното на решетката има дното подлога, која е безбедна, не се лизга и носат-отпорни.Тоа може да се спречи подот од гребење.Основата е зголемен, и доволно простор е резервирано.Тоа не е само лесен за чистење, но исто така ефикасни за влага заштита.Применливи прилики : Тоа може да се користи во дневна соба, кујна, спална соба, студија, канцеларија, итн.Можете да изберете од различни бои шеми.Ние ќе ви даде дополнителна инсталација алатка за да го инсталирате.Оваа полица ќе биде добар избор за вас.Производ Details Product предности : мулти-функција, со кабинетот, без коса и не трн, МДФ материјал, зацврстување на товарот, водоотпорен и влага-доказ, не се лизга, носат-отпорни, стабилен, траен, убава и generous Product големина : како shown Product материјал : полица челични цевки, полица МДФ material Product облик : cuboid Product боја : како shown Product Тип : Кујна Мулти-Цел Shelf Placement : подот type This производ е ограничена на други производи, во зависност од вистински производ.Забелешка : големина на овој производ се мери со рака и може да има некоја грешка од 2-3 см.Ова е нормално.Поради светлината на екранот, боја на сликата и објектот може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.1-2 дена за испорака, 15-25 дена да пристигне, 30 дена гаранција за враќање, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги реши сите проблеми поврзани со производот во времето.

Вака можеби ќе ви се допадне..