• Свеж
Мечка и Син Прибор за јадење MC-100-AlCF-S Нож
zoom_in

Мечка и Син Прибор за јадење MC-100-AlCF-S Нож

DEN 2253.36

Од стока
check Во продавницата

100 проценти на квалитетот на материјалите што се користат во носат прибор за јадење.Направени во САД со висок степен на процесот.Корисно во рекреативни, лов, отворен средини.Мечка и син, Прибор за јадење, го прави сите своите производи во САД. 100 проценти безбедност тестирани и гарантирано, не се решат за помалку во квалитетот.Кога ќе добива тешки, тешки добива Мечка.

Вака можеби ќе ви се допадне..