• Свеж
TTKD Милениче Птици Виси Кафез Сад Јадење Првенство Анти-Промет Нерѓосувачки Челик Хранење Храна, Пиење Фидер за Parakeet
zoom_in

TTKD Милениче Птици Виси Кафез Сад Јадење Првенство Анти-Промет Нерѓосувачки Челик Хранење Храна, Пиење Фидер за

DEN 2869.68

Од стока
check Во продавницата

Постои јарем кука во устата на сад, која може да се закачи во кафезот.Производот може да се користи како сад или чаша вода.Нерѓосувачки челик материјал, не-токсични и безопасно, трајни и носат-отпорни, добра цврстина.Се шири од уста на сад, проширам на елегантни крива, не грижете се за сечење домашни миленици.На чинијата тело и фиксна рамка донесе сплит типот, кој е лесно да се одделат и лесно да се чисти.Само за пет птица виси кафез чинии, со исклучок на другите додаток демонстрации во слика.спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Достапни големини : S, M, L, XL.S димензии : висина : околу 4 cm / 1.57 инчи, внатрешен дијаметар : за 4.4 cm / 1.73 inches M димензии : висина : околу 5 cm/1.97 инчи, внатрешен дијаметар : околу 5.5 cm/2.17 inches L димензии : висина : околу 6 см/2.36 инчи, внатрешен дијаметар : околу 6.5 см/2.56 inches XL димензии : висина : околу 4,6 cm/1.81 инчи, внатрешен дијаметар : околу 10 cm/3.94 inches Color : silver1*Птица внесувач (не вклучувајќи и други работи)Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Material:
Stainless steel.
Available sizes:
S, M, L, XL.
S size:
height
M size:
height
L size:
height
XL size:
height
Color:
silver
1*Bird feeder (not including other things) :
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture. :
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Вака можеби ќе ви се допадне..