• Свеж
10 Компјутери Спирала Коса Врски Не Браздата, Шарени Traceless Коса Врски, Еластична Серпентина Коса Врски, Телефонски Кабелот Коса Врски, Водоотпорен Коса Калеми за Жен
zoom_in

10 Компјутери Спирала Коса Врски Не Браздата, Шарени Traceless Коса Врски, Еластична Серпентина Коса Врски, Телефонски

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Multicolor за Широка Примена : на Располагање во 10 мода бои, на traceless спирала коса врски може да одговара на било какви боја на косата (блондинки, brunettes, redheads и било која боја во меѓувреме) и се погодни за Различни occations.Можете да носат различна боја вратоврска секој ден за да го смените вашиот стил.Важат за Сите Типови Коса : косата врски направен од високо-квалитет на вештачка смола, добра еластичност, не е лесно да се деформира, не е лесно да се скрши, компатибилен со сите типови коса : кадрава, директно, дебели, тенки и многу повеќе!Спиралата дизајн, исто така, им помага на косата врски за да добиете екстра силна потпора и не е лесно да се лизга од косата.Нема Главоболки или Набори во Вашата Коса : Spiralized изградба и мазна површина може да се спречи опаѓањето на кршење на заплитане и кога ќе ги тргнеме на косата врски, и да се спречи вашата коса од добивање на бендот марка.Исто така, Калеми се шири на "притисок" на косата rubberband надвор во текот на поголема површина, помага да се спречи таа ужасна главоболка и конска опашка испакнатини.Водоотпорен направи да изгледаат повеќе шармантен.Удобни и слатки на вашиот зглоб На спирала коса врски се многу светлина, лесен за носење, исто така, може да се користи како моден хривнија на вашиот зглоб.Ве молиме не грижете се ако тие ќе бидат премногу тесни на зглобовите.Тие се меки, флексибилни, и ергономски дизајниран да се вклопуваат совршено околу вашиот зглоб, многу удобен за носење.Погоден за Сите Видови на Влакната се Применуваат за кадрава, директно, дебели, тенки, кратки, долги и сите други hairstyles Ideal за Различни Прилики Работи, шопинг, датира, спортски, пливање, остварување и повеќе.Идеална за работа надвор и остануваат активни без повторно да се прави вашата конска опашка секој час.Топло Совети : Чистење на вашата Коса Врски со светлина сапун и вода.Ако вашиот серпентина се случува да се водат поголема од неговата оригинална големина, едноставно ставете ја во чаша топла вода или користете топла удар фен за да се намали до оригиналната големина.НЕ постои РИЗИК НАБАВКА : Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање во рок од 30 дена.Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..