• Свеж
TongLingUSL 12.7 мм USB 3.0 Надворешни Blu-ray Случај за Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР Оптички Диск на Blu-ray Panel
zoom_in

TongLingUSL 12.7 мм USB 3.0 Надворешни Blu-ray Случај за Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР Оптички Диск на Blu-ray Panel

DEN 2159.76

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството. * Производот е pop-up надворешни мобилни оптички диск кутија.Производот е погоден за USB2.0 или 3.0 интерфејс протокол на десктоп и лаптоп компјутери.Тоа може да се реализира надворешни оптички диск и компјутерски читање на информации преку USB интерфејс. * Компатибилна со WINDOWS XP/2003/WIN8/VISTA/7, LINUX, MAC10 0-ТИ систем. * Нема потреба да ги инсталирате драјверите, plug and play. * Стандардна USB3.0 пренос, наназад компатибилен со USB2.0, податоци брзина на пренос е стабилна, до 5 Gbps.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Пакет Листа : 1 x Надворешни Оптички Дискови Куќиште 1x USB 3.0 да мини USB Cable1 x USB 2.0 до ВАШИНГТОН 3,5 мм Cable1 x Крстот Завртка Driver Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..