• Свеж
TYLT САД - Декоративни Безжичен Полнач Одличен за Домашна Канцеларија | Чи Заверена 10W Дрвени Камериер Фах Станица за Полнење Биро Организатор | Компатибилен за iPhone, Air
zoom_in

TYLT САД - Декоративни Безжичен Полнач Одличен за Домашна Канцеларија | Чи Заверена 10W Дрвени Камериер Фах Станица

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

МОДЕРЕН ДИЗАЈН, Направен со Faux дрво жито надворешноста & полу рефлексивни бакар метален внатрешни работи заврши со амбиентална светлина круг полнење подлога има мека на допир заврши за лесна софистицираност и елеганција дека ќе комплимент било дома декор.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ - На TYLT Сад безжичен полнач за телефон двојки како мултифункционален простор за складирање за вашиот дом или канцеларија.Тоа е совршен за да го држете вашиот телефон, слушалки, паричник, прстен, клуч, види, пенкало, монета, пари, адвокатско/женска накит и други додатоци.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - Нашите мултифункционален организатор станица е направен за i Phone13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/i Phone12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max /SE2/11/11 Pro/11, Airpods Про, Samsung S20/21/S21+/20+/S20 Ултра/S10/S10+/S10e и повеќе Чи-от телефони.СТАБИЛЕН & БРЗО ПОЛНЕЊЕ - Тоа е брза безжична полнење елегантни сад со максимален излез од 10 W работи со сите Чи от уреди како Apple, Samsung, Air Pods вклучувајќи мобилни телефони и earbuds.Нема потреба да се грижите за полнење кабли во вашиот живот!.ПО-ПРОДАЖБАТА на ГАРАНЦИЈА - ќе добиете 1 x Чи Безжичен Полнач Сад, 1 x 5ft USB-C Кабел и упатство.Сите TYLT производи ги исполнуваат условите за нашите 1-годишна Глобална Гаранција програма.Било каква загриженост ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..