• Свеж
FirstMate Жито Пријателски Затворен Мачка Формула Мачка Храна 5 Кг
zoom_in

FirstMate Жито Пријателски Затворен Мачка Формула Мачка Храна 5 Кг

DEN 879.84

Од стока
check Во продавницата

Хумано Покрена Пилешко.Диви Фатени, Целата Харинга, Сардината, & Сардини.Не Пченка, Пченица, Грашок или Компир.Здраво Зрна.First Mate Затворен Формула користи хумано покрена Канадски Пилешко и Диви Фатени Харинга, Сардината, и Сардини како здрав извор на протеини.Оваа ниска масленост, намалени калории формула е оптимално за внатрешна мачки.Жито Пријателски категорија е слободен од пченка, пченица, соја, компир и грашок.

Вака можеби ќе ви се допадне..