• Свеж
Clinique Совршено Вистински Компактен Шминка 116 (G)
zoom_in

Clinique Совршено Вистински Компактен Шминка 116 (G)

DEN 805.92

Од стока
check Во продавницата

Свиленкаста, масло бесплатни формула изгледа вашата кожа-само подобро.Оптимизира кожи различни тонови за да се создаде повеќе дури и изглед.Buildable покриеност трае со часови, но сепак се чувствува како ништо на сите.Контроли сјај.Во спремен-за-оди, подготвени за совршен компактен.Масло-слободни.

Вака можеби ќе ви се допадне..