• Свеж
erddcbb Накит Кутија Кожа Накит Кутија за Складирање Принцеза, Накит Кутија за Складирање Колекција Екранот Декоративна Кутија Trinket Кутија
zoom_in

erddcbb Накит Кутија Кожа Накит Кутија за Складирање Принцеза, Накит Кутија за Складирање Колекција Екранот Декоративна

DEN 5255.76

Од стока
check Во продавницата

Различни партиција дизајн, различни додатоци може да се чуваат одделно.Прстени, нараквици и studs се чуваат одделно за да се избегне триење.Поставени метални елементи, со користење на високо-квалитетни полиран хардверски, не деформација и не бледнее, мазна и сјајна површина.Висок квалитет фланелен боксери, висок квалитет на ткаенина, меки и удобни фланелен боксери, со добра допир.Пренослив дизајн го прави полесно да се движат.Го кодот е дизајниран да биде стабилна и да не се изгубат.Накит кутија е незаменлива улога во патување, тоа не само што може да ги задржи вашите лични предмети, заштита на вредните предмети, но, исто така, ги красат вашите патувања.Вашиот exquisiteness е насекаде.брановидна каналите, внатрешноста е нежна и мека, и собираат е помек и поудобно.Метал безбедност тока, едноставна и великодушни дизајн, повеќе стабилен и удобен.Бренд : Име на Производ : Накит Box Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1. продавница приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2. flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3. мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.Answer : ___________________________ Note : 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.

Вака можеби ќе ви се допадне..