• Свеж
Highlight Color Тело Бран Чипка Пред Перика 13X6 HD Чипка Човечка Коса Перика 1BT27 Ombre Обоени Фронтален Чипка Човечка Коса Перика За Жените Пред Извлечен Коса Перика 150% Со Бебе
zoom_in

Highlight Color Тело Бран Чипка Пред Перика 13X6 HD Чипка Човечка Коса Перика 1BT27 Ombre Обоени Фронтален Чипка

DEN 7199.76

Од стока
check Во продавницата

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи, медиум е 22-22.5 инчен и големи е 23-23.5 инчи. 2.Чипка Боја : HD чипка Основен,среден браун светло кафена и темно кафеава боја треба да ја контактирате нашата однапред.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака. 3.Боја на коса : #1 B/27 Боја.Косата Густина : 150%(Default).Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. 5.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Големина : 20" Color : #1 B/27 боја Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, HD чипка затворање капа со бебе коса default Коса Спецификации : 1)Тип : Бразилски човечка коса 13 X6 HD чипка пред перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Тело wave4)Чипка Боја : HD чипка 5)Губење на Густина : 150% 6)Коса Должина : 16-24 Инчен 7) Color : #1 B/27 color8)Ззп големина на : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме директно пишете ни однапред) 9)Обемот : 22.25" 10)Пред да тилот : 14.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.75" 13)Храм на храмот (низ назад) : 15" 14)Задниот дел на тилот : 5.5" 15) Glueless перики : чипка перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 16)Содржина : 1 перика во Кутија Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.Ви благодариме!!!Насоки 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или пресврт коса 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Вака можеби ќе ви се допадне..