• Свеж
NoTrax 980S0312BL 980-Песочни Trax Гранде 3' x 12' Црна Анти-Замор Мат со Црвено Стоп
zoom_in

NoTrax 980S0312BL 980-Песочни Trax Гранде 3' x 12' Црна Анти-Замор Мат со Црвено Стоп

DEN 11110.80

Од стока
check Во продавницата

Песочни врежана гума врвот површината е одлична за заварување апликација.Густа затворен мобилен сунѓерот база обезбедува cushioned удобност.Ексклузивно Црвено Стоп технологија создава не-пропадна дното, намалување на тастатурата за движење.Unifusion обврзници елиминира мат де-ламиниране; бонд е гарантирана за живот на мат. 1" дебела, beveled рабови на сите 4 страни за безбедност.

Вака можеби ќе ви се допадне..