• Свеж
WiMas M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Внатрешни Заб Заклучување Подлошки Нерѓосувачки Челик Брз Брзина Заклучување Подлошки Асортиман Комплет 270PCS
zoom_in

WiMas M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Внатрешни Заб Заклучување Подлошки Нерѓосувачки Челик Брз Брзина Заклучување Подлошки

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Функција&Функција】Внатрешни заб за заклучување за миење одговара орев на болт,се Заштити површината на поврзани дел од тоа да биде изгребани од орев и пот притисок на орев на поврзан дел. 【Трајни&зајакнување】 : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик,издржливи, со карактеристика на висока цврстина,не-деформација,анти- ' рѓа и анти - корозија. 【 7 Најчесто Користени Големини】 : М3,М4,М5,M6,М8,M10,М12. Повеќе големини ги задоволат вашите потреби. 【Широко се користи】 : Совршен за електрични врски за домаќинство и комерцијални апарати, автомобилската и морски користи. 【Спакувана во пластична кутија】 : организиран по големина во транспарентна складирање случај за брз пристап и заштита.Висок квалитет на внатрешната заб заклучување подлошки асортиман комплет.Погоден за механичка опрема, електронска опрема, комуникациска опрема, хардвер осветлување и др.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик,отпорен на корозија,силни и издржливи.Организиран од страна на големината на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштита.Пакетот вклучува : 50 PCS M350 PCS M450 PCS M540 PCS M640 PCS M820 PCS M1020 PCS M12 Caution:Гушење ОпасностМали делови, не за chrildren под 3yrs.

Вака можеби ќе ви се допадне..