• Свеж
LFOTPP 2 ПАРЧИЊА Калено Стакло Екран Заштитник за Yuneec ST16,9H Цврстина Отпорно на Гребење Заштитна Фолија
zoom_in

LFOTPP 2 ПАРЧИЊА Калено Стакло Екран Заштитник за Yuneec ST16,9H Цврстина Отпорно на Гребење Заштитна Фолија

DEN 302.40

Од стока
check Во продавницата

❤ Прилагодена за Yuneec ST16 контролер екран. ❤ 0.26 MM Дебелина, нежен допир, 99% транспарентност, за да се задржи оригиналната боја и природни гледање искуство,со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти и smudges. ❤ 9 H Цврстина Многу издржливи и отпорен на гребење, фирма заштита,Shatterproof. ❤ Лесно да го Инсталирате ,со Автоматско адсорпција карактеристики кога инсталирате стакло екран заштитник само треба мека прст допрете за да се заврши тоа. ► Пакетот Вклучува Калено Стакло Екран Заштитник x 2, Инсталација Помошни Алатки x 2.

Вака можеби ќе ви се допадне..