• Свеж
FCYIXIA Проектор Екран 16:10,100 120 инчен Рефлексивни Ткаенина Платно за Проекција на Екранот за YG300 DLP LED Видео Beamer (Големина : 50 инчи)
zoom_in

FCYIXIA Проектор Екран 16:10,100 120 инчен Рефлексивни Ткаенина Платно за Проекција на Екранот за YG300 DLP LED

DEN 5475.36

Од стока
check Во продавницата

1. На екранот се користи висока густина влакна материјал, нема чуден мирис, не штети за човековото тело.Метален слој, плус зрнца, може да ја зголемите светлината. 2. Тоа е сива екран, кои ефикасно ја подобрува контрастот на проекција. 3. Нема потреба да се затворат вратите и прозорците во текот на денот, и ние, исто така може да се доживее одлична проекција ефекти. 4. Проекторот и платното се линеарни, со публиката во предниот дел.На агол на гледање е околу 30-40°.Најдобар агол на гледање е за 0-10°. 5.Проекција на екранот трае помалку од неколку минути да го инсталирате комплетен сет користење на куки, јажиња закачи на ѕид или на дрвото. 1. На екранот се користи висока густина влакна материјал, нема чуден мирис, не штети за човековото тело.Метален слој, плус зрнца, може да ја зголемите светлината.2. Тоа е сива екран, кои ефикасно ја подобрува контрастот на проекција.3. Нема потреба да се затворат вратите и прозорците во текот на денот, и ние, исто така може да се доживее одлична проекција ефекти.4. Проекторот и платното се линеарни, со публиката во предниот дел.На агол на гледање е околу 30-40°.Најдобар агол на гледање е за 0-10°5.Проекција на екранот трае помалку од неколку минути да го инсталирате комплетен сет користење на куки, јажиња закачи на ѕид или на дрвото.белешки : *Поради големината ограничување, ние превиткајте го за транспорт.Затоа, ќе има некои набори кога доби.*Можете да го направите на укината екран со пеглање на назад (како на платно) или спојување на екранот.Кога го користите железо за да ги отстраните брчките, препорачливо е да железо во средна температура (под 100°C) и да се пациентот*Обично, ние ќе ги намали големината на екранот поголем, ако постои отстапување од 1-3 cm, ве молам не ми пречи, на дозволената грешка на мерењето е +/- 1-3 cm.*Ние искрено се надеваме дека ќе има добар шопинг искуство и филм уживање!Пакет се Вклучени : 1 проектор screen1 x подарок 10 поставува = 20 Лепенка (без подарок за 30-инчен екран)(рамката не е вклучена, може да се направи рамка од дрво од локални пазар).

Вака можеби ќе ви се допадне..