• Свеж
ZRSJ Модата и Луксузот Компатибилен со Пиксели 4а-Случај,Анти-Шок Случаи Мека Ткаенина + СТП Кожа Задниот Поклопец за Google Пиксели 4а-Случај Одлична Заштита (Боја : 4, Мат
zoom_in

ZRSJ Модата и Луксузот Компатибилен со Пиксели 4а-Случај,Анти-Шок Случаи Мека Ткаенина + СТП Кожа Задниот Поклопец

DEN 655.20

Од стока
check Во продавницата

●Луксузен изглед кој го направат вашиот Google Пиксели 4А-единствен : Посебен кожата shield дизајн со луксузни боја,направете вашиот телефон повеќе сјајна. ●Лесна : Ултра-тенок и лесен дизајн на случај за Пиксели 4а-додава минимален дел на вашиот телефон додека обезбедување на сеопфатна заштита. ●Соодветна заштита на Животната средина телефон случај : хибрид дизајн, одржување на чиста и најдобри рака чувство.Траен и еколошки, направен од високо-квалитет на еколошки материјали, без мирис и безопасни за вашето здравје. ●Шок Апсорпција : Сите круг воздух перница ажурирајте го вашиот телефон со напредни шок апсорпција од капки, чука. ●Грижете се-Бесплатна Услуга : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било кој квалитет на прашањето.Нашиот сигурен услуги на клиентите ќе се одговори во рок од 24 часа.Јасно и флексибилни TPU го прави телефонот лесен и нула бесплатно, и дизајн флексибилност и едноставност направи инсталацијата/демонтажа easy Design : Matte Design : Plain Function : Анти-knock Function : Тешки Protection Material : Ткаенина СТП Leather Feature : Мека, Shockproof, Fabric Quality : AAAAA За google пиксели 4 case For google пиксели case For google 4а-case For google пиксели 4 телефон case For пиксели 4 cases For пиксели case For пиксели 4 телефон case For google пиксели телефон case For google пиксели 4 casesphone случај за google пиксели 4 Combined со висок квалитет на СТП кожа + мека назад, тоа е шок апсорпција и експлозија-доказ функција, и сигурно го заштитува вашиот телефон со двојна заштита.

Вака можеби ќе ви се допадне..