• Свеж
MroMax Цинк Легура Плакарот Пол Приклучоци, Гардероба Заградата Носителот, Туш Завеса Род Пол Крајот Поддржува Sockets Страната 1.50 Дијаметар, 6pcs
zoom_in

MroMax Цинк Легура Плакарот Пол Приклучоци, Гардероба Заградата Носителот, Туш Завеса Род Пол Крајот Поддржува

DEN 470.16

Од стока
check Во продавницата

[SIZE] : Материјал : Цинк Легура со Electroplating Заврши, Главниот Боја : Сребро Тон; Одговара за Цевки со Дијаметар : 38mm/1.50"; Палети Висина : 25мм/0.98"; Дијаметар : 38mm/1.50". [КАРАКТЕРИСТИКИ ] : Овој вид на прачка поддршка е погоден за употреба со алуминиумска легура тркалезни прачки и рамни шипки.Дизајниран со прирабница, цинк легура материјал е дизајниран во едно парче и на сила е брз и издржлив, погоден за плакарот прачка или род пол.сигурни да трае, цврсти доволно да се одржи повеќето од виси предмети дома. [Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ] : едноставен за инсталација, Одберете позицијата која ја сакате за да ја инсталирате, следете ги инструкциите на завртка дупки со пенкало, вежба и чисти дупка остатоци, ќе тропне на сидро во дупката, а потоа завртка тоа преку штекер завртка дупката и зацврстете го, потоа обезбедување на други заградата.Се обрне внимание на тоа дали два сокети се на исто ниво. [ТОПЛО СОВЕТИ] : 1.Овој производ не содржи завртки.Ние се извинуваме за сите непријатности, ви благодариме за вашето разбирање; 2.Поради рачни мерења на локации, може да има мала грешка во големина. [ШИРОКО се КОРИСТИ ] : Плакарот род заградата за инсталирање на затворен завеси род, како што партиција завеси или кат завеси.Исто така погодна за инсталирање на облека пол, бања туш прачка за кули, плакарот род држачот за облека, кујна виси род поддршка, итн.Опис на производот : Спецификации : Боја : Сребро Тон Материјал : Цинк Легура со Electroplating Заврши Одговара на Цевки со Дијаметар : 38mm/1.50" Палети Висина : 25мм/0.98" Дијаметар : 38mm/1.50" Пакет, Вклучувајќи : 6pcs x Плакарот Род Поддршка Штекер Функција : - Тие се направени од цинк легура, цврсти доволно да се одржи повеќето од виси предмети дома. - Прикачување на заградата на ѕидот создава одлична основа за различни прозорец-облекување опции. - Овој вид на прачка поддршка е погоден за употреба со алуминиумска легура тркалезни прачки и рамни шипки. - Дизајнирани со прирабница, цинк легура материјал е дизајниран во едно парче, а силата е брз и издржлив, погоден за плакарот прачка или род пол.Кои се применуваат во плакари, перење соби, или било каде на друго место екстра складирање род е желба.Плакарот род заградата за инсталирање на затворен завеси род, како што партиција завеси или кат завеси.Исто така погодна за инсталирање на облека пол, бања туш прачка за кули, плакарот род држачот за облека, кујна виси род поддршка, итн. - Овие Плакарот Род Поддршка на Носителот, исто така, одговара за дома, хотел или продавница како поддршка заградата.Можете да го поставите цевка рачката на протезата, и потоа виси облеката или Туш Завеса на рачката.Топло Совети : 1).Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2).Овој производ не содржи завртки.Ние се извинуваме за сите непријатности, ви благодариме за вашето разбирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..