• Свеж
Компактно Огледало Dynippy Круг Гроздобер 2 x 1x Зголемување Огледало Шминка за Purses и Патување Виткање Мини Џеб Огледало Преносни Рака за Девојки Жена Мајка (Сончогледо?
zoom_in

Компактно Огледало Dynippy Круг Гроздобер 2 x 1x Зголемување Огледало Шминка за Purses и Патување Виткање Мини

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Метал + Стакло, Големина : за 2.75 2.75 x x 0.4 инч.Ова е Компактно Огледало Мини Круг Огледало двострано Огледало Виткање Огледало Козметички Огледало Шминка Огледало Чанта Огледало Џеб Огледало.Зголемена : Една страна на Огледалото = 2 X Зголемување ,На други огледало е 1 X Вистински Приказ.Оваа одлична двојна двострано компактно огледало ви овозможува да се има насекаде со вас; на датум, на социјалната собир, за време на концерт или девојки ноќ надвор!одличен подарок за секого : Или за вашата ќерка роденден или вашиот најдобар пријател е дипломирањето партија, овој врвен квалитет.За било која причина не сте задоволни со вашиот нареди компактно огледало, ние ќе рефундирање на дека секој цент.За било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Карактеристики - Боја : Гроздобер.- Материјал : Трајни цинк легура.- Дијаметар : 7cm.- Преносни двојно двострано шминка огледало : 1 X 2 X - има декоративен дел со една убава модел - Количка за дизајн, лесно да се земе во вашиот џеб или чанта.

Вака можеби ќе ви се допадне..