• Свеж
TTKD Гулаби Фидер Вода во Тенџере Пластични Милениче Работам Фармацевт Сад Гулаби Птици Материјали
zoom_in

TTKD Гулаби Фидер Вода во Тенџере Пластични Милениче Работам Фармацевт Сад Гулаби Птици Материјали

DEN 2932.80

Од стока
check Во продавницата

Овој внесувач е специјално дизајниран за гулаби, декоративни.Направени од високо-квалитетни материјали, безбедно и не-токсични, многу погодна за гулаби.Висока јачина, трајни и дебел.Со капак, тоа може ефикасно да се спречи храна од добивање валкана, и тоа може да се чуваат со песок или храна.Лесен за употреба, професионални милениче дизајн.Материјал : plastic Type : Гулаб Feeder White color Size : Еден size Bottom дијаметар : 12 cm (4.72 инчи)Висина : 22 см (8.66 инчи)пакетот вклучува : 1 x птица внесувач (другите не се вклучени) ве Молиме имајте во предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..