• Свеж
TongLingUSL Тип-C Надворешен USB 3.0 Bluray Вози BD-ПОВТОРНО BD-RW Режач Blu-ray Писател DVD Рекордер Писател DVD+ -RW DVD-RAM меморија
zoom_in

TongLingUSL Тип-C Надворешен USB 3.0 Bluray Вози BD-ПОВТОРНО BD-RW Режач Blu-ray Писател DVD Рекордер Писател DVD+

DEN 1442.40

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Диск спецификации : 12 CM, 8 CM.Димензии : должина 15.2 CM / ширина 14.5 CM / висина 1.6 CM.Прочитајте брзина : максимална ЦД прочитајте брзина 24 X, максимална DVD прочитајте брзина 8 X.Гори брзина : максимална ЦД горење брзина 24 X, максимална DVD горење брзина 8 X.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Диск Вчитување на Владата : Морон Type Drive Тип : BD-RWMaximum DVD Горење Брзина : 24x Disc Стандард : CD-RWPackage : Yes Installation Метод : External Recording Формат : DVD - RWApplication : External Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..