• Свеж
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Panasonic Lumix DMC-ZS100 (Меур Ниво)
zoom_in

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Panasonic Lumix DMC-ZS100 (Меур Ниво)

DEN 2459.76

Од стока
check Во продавницата

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Вака можеби ќе ви се допадне..