• Свеж
ПРЕБАРАЈ Покровителство на - Индиго + Киселина
zoom_in

ПРЕБАРАЈ Покровителство на - Индиго + Киселина

DEN 2038.80

Од стока
check Во продавницата

AT-XR ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПРЕБАРАЈ е патентиран Assisted Технологија (ВО) XR Заклучување, обезбедува брза, една рака го отворите и цврсти заклучување-up откако се отвори.Сигурна и моќна, можат да го издржат 1500 фунти на сила, НА-XR Заклучување обезбедува крајната изградена-во сечилото заклучување безбедност кога се отвори и го осигурува само се отвора кога се наменети.БЕЗБЕДНОСТ 2.0 ПРЕБАРАЈ работел со корисниците за да се развие еден ambidextrous безбедност дека е толку лесно како што е брзо да ги користите.Дизајниран да биде интуитивен и користат природни движењата на рацете, тоа значи дека не мора да се скрши вашиот потпора да работат на тоа.Откако се отвори, се заклучува во место како палец backstop.Сè безбедност треба да биде.CRYO D2 ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО сестрано високо-јаглерод алатка челик дека е замрзната термички обработени да ПРЕБАРАЈ е уникатна изведба спецификации.D2 обезбедува идеална комбинација на работ на задржување и издржливост за долгорочна употреба со леснотијата на одржување.Дизајниран за надворешни корисници, Покровителство НА карактеристики брза assisted отворањето со ПРЕБАРАЈ иновативниот ambidextrous ВО-XR Заклучување со ергономски справи и контрола шема за удобно користење.Покровителство НА е лесно да се носат, со високо функционален 3.1" замрзната термички обработени D2 нерѓосувачки челик сечилото.Својата моќна XR механизам за заклучување, исто така, има солидна изградена-во сечилото заклучување безбедност и ' рбетот-монтирани системот за безбедност.Следната еволуција на легендарниот Покровителство.

Вака можеби ќе ви се допадне..